Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe co niemiara wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.