Kraków poprawia jakość życia

Pośród licznych stolic województw w kraju, Kraków wyróżnia się nie jedynie w temacie kultury i rozrywki, ale też na wielu innych polach. Zaczyna być miastem otwartym do życia. Zmiany, jakie dotknęły miasto w niedawnych okresach sprawiają, że miasto naprawdę pnie się w górę.
Pożyteczne zmiany w stolicy małopolski.
Co godnego pochwały wypracowano w przeciągu ostatniego czasu? Ilość udogodnień i inwestycji jest duża. Mocno pomogły w tej materii środki EU, z których Kraków niemało korzysta. Dynamiczne postępowanie w zakresie pozyskiwania dotacji spowodowały, że gmina rozwinęła się o nowe drogi, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, oraz nowe obiekty dla ludności.
Niemałe inwestycje są niewidoczne dla typowego obywatela. Nie oznacza to jednakowoż, że nie funkcjonują. Zwykle pomijamy nie związane z nami informacje. Przeciętnemu obywatelowi Krakowa zdaje się, że w mieście niewiele się dzieje. Tymczasem Kraków rozrasta się w każdym obszarze. Programy naprawcze w obszarze zarządzania odpadami, tworzeniu oraz unowocześnianiu sieci wodociągowej, budowa filtrów akustycznych to jedynie niektóre zmiany, które umożliwiają mieszkańcom lepiej oraz wygodniej funkcjonować. Miasto zmienia się też w zakresie opcji konferencyjnych. Wartość Krakowa rośnie za pomocą takich inwestycji jak: Kraków Arena lub rewitalizacja Huty. takie inwestycje zachęcają turystów do odwiedzin.
Rozpoczynane dzięki radnym projekty nie dotyczą jedynie samego środka miasta, ale też są związane z całym regionem. Dlatego lepiej nie pomstować tylko dostrzec innowacje w które obrósł Kraków.
Przyszłe miesiące – jeśli uda się utrzymania tempa innowacji – pozwolą miastu zostać wspaniałą stolicą małopolski.
Majchrowski prezydent